UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Prezydent miasta powinien w końcu publicznie odpowiedzieć na pytanie po co ten ZKM, jakie miasto ponosi w związku z jego istnieniem koszty i dlaczego w Elblągu nie ma jednej komunalnej firmy komunikacyjnej.


Anuluj