UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prezydent miasta powinien w końcu publicznie odpowiedzieć na pytanie po co ten ZKM, jakie miasto ponosi w związku z jego istnieniem koszty i dlaczego w Elblągu nie ma jednej komunalnej firmy komunikacyjnej.
Prezydent miasta powinien w końcu publicznie odpowiedzieć na pytanie po co ten ZKM, jakie miasto ponosi w związku z jego istnieniem koszty i dlaczego w Elblągu nie ma jednej komunalnej firmy komunikacyjnej.