UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czemu tak up[orczywie sie trzyma ten ZKM, ktory generuje tylko koszty?Bo kolesie by nie mieli pracy po znajomosci. Zlikwidowac ZKM, ktory generuje tylko koszty, nie kupowac nowych komputerkow dla biurw z UM, 500 tysi zostanie w kasie miasta do przeznaczenia na tramwaje, sprzedac super bryke prezia, 100 tysi wpadnie, na tramwaje, zlikwidowac vice, jeden wystarczy i kasa jest?Jest.

likwidowac ZKM