UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Apeluje do mieszkańców miasta Elbląga ,wesprzyj my załogę strajkującą TE, że nam też zależy żeby godnie zarabiali i jeździli nowoczesnymi tramwajami ,spotkajmy się w niedzielę na Browarnej . Elblążanie z wami.