UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wnioski nasuwają się same ,podwyżka plac uzasadniona dla rządzących. Natychmiastowa wymiana calego taboru, konstale na zlomowisko. Natucgmiadtoea rizbudoea tras tramwajowych o nowe ulice i dzielnice. Dotarło watpimy. BETON MA SIE DOBRZE .