A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zaczyna się ciszy potem następuje burza, a później cisza na zawsze. Tramwaje zniknęły później ludzie znikną
4000 brutto to 2500 netto za 220godz. Niezbyt
Do Laikonik ! Piszesz same brednie, bo nie masz żadnej wiedzy! Z 56 motorniczych aż 9 musiano z Ustawy podnieś stawkę minimalnego wynagrodzenia za pracę! Motorniczy tuż przed emeryturą mają 18 zł brutto za godzinę. Do tego praca w nocy / wstaje się o 2.30 /, w niedzielę i święta plus 15 % premii, reszta to same nadgodziny, bo dramatyczny brak motorniczych ! Więc sobie policz, bo bardzo wątpię, żebyś chciał w roku przepracować 14 m-cy!. Za 220 h w m-cu prawie emeryt zarobi 3 tyś. zł!
Nie potrzebuję się tam wyprowadzać, bo chcę, żeby tutaj byli tacy politycy jak tam, tacy którzy potrafią zadbać o miasto i jego rozwój. Jak tobie się podoba zwijanie Elbląga i jego powolny upadek to już twoja sprawa. Ja chcę, żeby to miasto się rozwijało. Czytam ze zrozumieniem, a Ty jak czytasz, weź pojedź do Olsztyna, przejedź się po mieście po Kortowie, po dzielnicach, po restauracjach, jeziorach i porównaj to z tym, co jest w Elblągu. Elbląg przy tym wygląda bardzo słabo. To prawda, że oni część pieniędzy wydoili z Elbląga, ale to nie jest przyczyną upadku Elbląga. Nieudolni elbląscy politycy są tego przyczyną. Ludzie głosują ciągle na tych samych, którzy nie walczą w sejmiku o pieniądze dla Elbląga i powiatu. Weź sobie pojedź nawet do takich małych miast jak Pasłęk czy Ostróda, Ełk, one jakoś się rozwijają cały czas, a Elbląg się zwija.
skoro mieszkańcy miasta głosowali za tym, żeby miasto Elbląg stalo się mega wiochą zapuszczoną cywilizacyjnie to bardzo proszę o uszanowanie tego wyboru i zaprzestanie podskakiwania, że tramwaje do likwidacji, bażantarnia do likwidacji, basen do likwidacji, oczyszczalnia do likwidacji , ciepłownia też niepotrzebna, demokratycznie wybrano taki los dla miasta i trzeba dziękować limwidatorowi, że skutecznie krok po kroku razem z ferajną likwidują miasto zgodnie z wola wyborców
@Wyjasniacz rzeczywistości - a psik, pisowcu
@Wyjasniacz rzeczywistości - Amen
Tak trzymajcie i nie dac się byle czemu
Gdyby tylko jeszcze byla jakas infrastruktura rowerowa w tym miescie. .. .
Jak widac niczego w naszym miescie nie ma
Cytat "Nie mamy na razie żadnych sygnałów od pasażerów. Wydaje nam się, że przygotowaliśmy komunikację dość dobrze. "Totalna bzdura i samozadowolenie. Dziś po godzinie 8.00 rozmawiałem przez telefon z dyspozytorem, i zadałem pytanie jak mam dojechać z ul. Browarnej na dworzec PKP. Dyspozytor poinformował mnie, że należy wsiąść w T3 i na placu Słowiańskim przesiąść się na autobus linii nr 7,a wogóle to strajk zaraz się skończy i nie będzie problemu. Niby logicznie, mała poprawka poruszam się samodzielnie i bardzo sprawnie lecz o kulach. Wejście do tramwaju nr 1 z wysokim wejściem to problem, ale na tej trasie tylko jeden raz, każda przesiadka to dodatkowa gimnastyka po schodach autobusu. Dlaczego część miasta jest pozbawiona jest bezpośredniego połączenia z dworcami PKP i PKS w tak dużym mieście? Sąsiedzi w takiej samej sprawie również dzwonili do ZKM. Czyli uwagi były i nie jest tak dobrze.