UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Cytat "Nie mamy na razie żadnych sygnałów od pasażerów. Wydaje nam się, że przygotowaliśmy komunikację dość dobrze. "Totalna bzdura i samozadowolenie. Dziś po godzinie 8.00 rozmawiałem przez telefon z dyspozytorem, i zadałem pytanie jak mam dojechać z ul. Browarnej na dworzec PKP. Dyspozytor poinformował mnie, że należy wsiąść w T3 i na placu Słowiańskim przesiąść się na autobus linii nr 7,a wogóle to strajk zaraz się skończy i nie będzie problemu. Niby logicznie, mała poprawka poruszam się samodzielnie i bardzo sprawnie lecz o kulach. Wejście do tramwaju nr 1 z wysokim wejściem to problem, ale na tej trasie tylko jeden raz, każda przesiadka to dodatkowa gimnastyka po schodach autobusu. Dlaczego część miasta jest pozbawiona jest bezpośredniego połączenia z dworcami PKP i PKS w tak dużym mieście? Sąsiedzi w takiej samej sprawie również dzwonili do ZKM. Czyli uwagi były i nie jest tak dobrze.

OMAM