UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Laikonik ! Piszesz same brednie, bo nie masz żadnej wiedzy! Z 56 motorniczych aż 9 musiano z Ustawy podnieś stawkę minimalnego wynagrodzenia za pracę! Motorniczy tuż przed emeryturą mają 18 zł brutto za godzinę. Do tego praca w nocy / wstaje się o 2.30 /, w niedzielę i święta plus 15 % premii, reszta to same nadgodziny, bo dramatyczny brak motorniczych ! Więc sobie policz, bo bardzo wątpię, żebyś chciał w roku przepracować 14 m-cy!. Za 220 h w m-cu prawie emeryt zarobi 3 tyś. zł!

Janad4321

Anuluj