A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie, bo są miastem wojewódzkim i dostają więcej kasy. nie zmyślaj
To prawda z tą najniższą krajową i premią uznaniową za przymusowe nadgodziny i to jeszcze pod stołem zobaczymy jak dożyjemy emerytury będzie katastrofa,masa bezdomnych szukających puszek,a konkurencja będzie.....
Arogancja i środkowy palec rządzacych w Polsce
Romek Tak 3maj
Jaka cisza na ul płk dąbka jak nie jeżdżą tramwaje!!!
Nic nie zmyślam, to że dostają więcej kasy z tytułu miasta wojewódzkiego to swoją drogą, ale to niewielki bonus. Kluczowe jest to, że mają UWM i różne duże imprezy jak Kortowiada czy Green Festiwal, na nie przyjeżdżają tysiące ludzi i zostawiają kasę w mieście w sklepach, hotelach i restauracjach. Jest plaża miejska, pełno restauracji, pubów, można jest turystyka wodna i się rozwija. różne szkoły żeglarskie, aeroklub, a u nas wyzywają niektórzy na przekop czy na to, że samoloty za głośne. Poza tym u nich politycy wspólnie działają na rzecz miasta rektor UWM z PO jest prezydent jest niezależny i PIS-u członkowie i oni się tam dogadują i pilnują, żeby jak najwięcej kasy załatwiać dla miasta, a u nas się potrafią tylko kłócić.
30 zł brutto za godz. to goła stawka dla motorniczego emeryta, który zgodzi się podratowac TE, bo jest tam dramatyczny brak motorniczych !!!! Kursy nic nie pomagają, jeżeli nawet ktoś zda egzamin to po 2 , 3 miesiącach się zwalnia, bo taka lekka i dobrze płatna praca!
Ale czytaj ze zrozumieniem,olsztyń to złodziejska wieś,która wyssała Elbląg i wypluła jak pestkę,nie będę się rozpistwał bo to nie ma sensu.
To się tam wyprowadź,droga wolna.
uważam, że wpłatomaty powinny wpłacać teraz kasę na ratowanie tramwajów, niech kazdy wpłatomat pokaże jak kocha Elbląg i wpłaci po 20 tys zł i jest kasa na podwyżki, a i Wroblel nie zapomni o takim geście i nogrodę przyzna jak przyjdzie pora odpowiednia,