UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby tylko jeszcze byla jakas infrastruktura rowerowa w tym miescie. .. . Jak widac niczego w naszym miescie nie ma
Gdyby tylko jeszcze byla jakas infrastruktura rowerowa w tym miescie. .. . Jak widac niczego w naszym miescie nie ma