UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cytat "Nie mamy na razie żadnych sygnałów od pasażerów. Wydaje nam się, że przygotowaliśmy komunikację dość dobrze. "Totalna bzdura i samozadowolenie. Dziś po godzinie 8.00 rozmawiałem przez telefon z dyspozytorem, i zadałem pytanie jak mam dojechać z ul. Browarnej na dworzec PKP. Dyspozytor poinformował mnie, że należy wsiąść w T3 i na placu Słowiańskim przesiąść się na autobus linii nr 7,a wogóle to strajk zaraz się skończy i nie będzie problemu. Niby logicznie, mała poprawka poruszam się samodzielnie i bardzo sprawnie lecz o kulach. Wejście do tramwaju nr 1 z wysokim wejściem to problem, ale na tej trasie tylko jeden raz, każda przesiadka to dodatkowa gimnastyka po schodach autobusu. Dlaczego część miasta jest pozbawiona jest bezpośredniego połączenia z dworcami PKP i PKS w tak dużym mieście? Sąsiedzi w takiej samej sprawie również dzwonili do ZKM. Czyli uwagi były i nie jest tak dobrze.
OMAM