UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie potrzebuję się tam wyprowadzać, bo chcę, żeby tutaj byli tacy politycy jak tam, tacy którzy potrafią zadbać o miasto i jego rozwój. Jak tobie się podoba zwijanie Elbląga i jego powolny upadek to już twoja sprawa. Ja chcę, żeby to miasto się rozwijało. Czytam ze zrozumieniem, a Ty jak czytasz, weź pojedź do Olsztyna, przejedź się po mieście po Kortowie, po dzielnicach, po restauracjach, jeziorach i porównaj to z tym, co jest w Elblągu. Elbląg przy tym wygląda bardzo słabo. To prawda, że oni część pieniędzy wydoili z Elbląga, ale to nie jest przyczyną upadku Elbląga. Nieudolni elbląscy politycy są tego przyczyną. Ludzie głosują ciągle na tych samych, którzy nie walczą w sejmiku o pieniądze dla Elbląga i powiatu. Weź sobie pojedź nawet do takich małych miast jak Pasłęk czy Ostróda, Ełk, one jakoś się rozwijają cały czas, a Elbląg się zwija.