UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
skoro mieszkańcy miasta głosowali za tym, żeby miasto Elbląg stalo się mega wiochą zapuszczoną cywilizacyjnie to bardzo proszę o uszanowanie tego wyboru i zaprzestanie podskakiwania, że tramwaje do likwidacji, bażantarnia do likwidacji, basen do likwidacji, oczyszczalnia do likwidacji , ciepłownia też niepotrzebna, demokratycznie wybrano taki los dla miasta i trzeba dziękować limwidatorowi, że skutecznie krok po kroku razem z ferajną likwidują miasto zgodnie z wola wyborców
Wyjasniacz rzeczywistości