UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

skoro mieszkańcy miasta głosowali za tym, żeby miasto Elbląg stalo się mega wiochą zapuszczoną cywilizacyjnie to bardzo proszę o uszanowanie tego wyboru i zaprzestanie podskakiwania, że tramwaje do likwidacji, bażantarnia do likwidacji, basen do likwidacji, oczyszczalnia do likwidacji , ciepłownia też niepotrzebna, demokratycznie wybrano taki los dla miasta i trzeba dziękować limwidatorowi, że skutecznie krok po kroku razem z ferajną likwidują miasto zgodnie z wola wyborców

Wyjasniacz rzeczywistości

Anuluj