UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Masz racje powyzej!! Gdzie tak pedzic? Chyba ze ma sie the dwadziescia pare lat ,odstajace uszka,czapeczke z daszkiem,raczke na dzwigni zmiany biegow I ogolne kompleksy Na drodze tylko pokora,pokora I jeszcze raz pokora.Garbusiarz cyklista
Zbyszek1