UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masz racje powyzej!! Gdzie tak pedzic? Chyba ze ma sie the dwadziescia pare lat ,odstajace uszka,czapeczke z daszkiem,raczke na dzwigni zmiany biegow I ogolne kompleksy Na drodze tylko pokora,pokora I jeszcze raz pokora.Garbusiarz cyklista

Zbyszek1

Anuluj