UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Masz racje powyzej!! Gdzie tak pedzic? Chyba ze ma sie the dwadziescia pare lat ,odstajace uszka,czapeczke z daszkiem,raczke na dzwigni zmiany biegow I ogolne kompleksy Na drodze tylko pokora,pokora I jeszcze raz pokora.Garbusiarz cyklista

Zbyszek1