Wybrany wątek opinii
nastepny emeryt poczul sie jak kubica!!!! zabrac prawo jazdy dozywotnio!!!
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
Marny przykład. Kubica po ciężkim wypadku jest niepełnosprawny.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Marbino - Co za brednie wypisujecie. Jakie to ma znaczenie że ma się 60 lat Z tego co chyba wszystkim wiadomo młodzi "kierowcy "zdecydowanie częściej łamią przepisy (niestety i często giną )chcą pokazać jakimi są kozakami i się popisują na drodze.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Masz racje po 70 tce dobierać prawo jazdy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0