Wybrany wątek opinii

nastepny emeryt poczul sie jak kubica!!!! zabrac prawo jazdy dozywotnio!!!
(2020.02.07)
Marny przykład. Kubica po ciężkim wypadku jest niepełnosprawny.
Marbino (2020.02.07)
@Marbino - Co za brednie wypisujecie. Jakie to ma znaczenie że ma się 60 lat Z tego co chyba wszystkim wiadomo młodzi "kierowcy "zdecydowanie częściej łamią przepisy (niestety i często giną )chcą pokazać jakimi są kozakami i się popisują na drodze.
ble (2020.02.07)
Masz racje po 70 tce dobierać prawo jazdy
(2020.02.08)
Powrót do komentarzy