UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Marbino - Co za brednie wypisujecie. Jakie to ma znaczenie że ma się 60 lat Z tego co chyba wszystkim wiadomo młodzi "kierowcy "zdecydowanie częściej łamią przepisy (niestety i często giną )chcą pokazać jakimi są kozakami i się popisują na drodze.
ble