A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jest właśnie DK22!
Niebezpieczna, nieprzepisowa, beznadziejna! Jedziesz z roboty, a Ci jakiś pół-mózg jedzie na czołówkę. Ta trasa powinna być 4 pasmowa jak S7!
Ale po co...GDDKiA 120 baniek wyda na prostowanie zakrętów i wtedy będzie kolejna prosta dla mistrzów kierownicy, żeby na czołówkę wyjeżdżać!
Po co tacy i jemu podobni w ogóle prawo jazdy maja?
nastepny emeryt poczul sie jak kubica!!!! zabrac prawo jazdy dozywotnio!!!
Pewnie- obowiązkowe badania, obowiązkowa rejestracja telefonów, obowiązkowe chipowanie, rezygnacja z gotówki, kamery, drony, rozpoznawanie twarzy i stylu chodzenia, śledzenie każdego kroku za pomocą GPS- jednym słowem pełne niewolnictwo.
Nie życz 2 co tobie niemiłe.
trole internetowe w akcji
myślałem że to śfagier
Jeździ szybko i bwzpiecznie... Od SIEDEMDZIESIĘCIU lat.
@GłębokaMyśl - do pracy sie spieszyl bo szef mu po premii pojedzie, czas to pieniadz
Dobrze mówisz ale wiesz nam sie tu jasnowidzów narobiło teraz.