51
07.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest właśnie DK22! Niebezpieczna, nieprzepisowa, beznadziejna! Jedziesz z roboty, a Ci jakiś pół-mózg jedzie na czołówkę. Ta trasa powinna być 4 pasmowa jak S7! Ale po co...GDDKiA 120 baniek wyda na prostowanie zakrętów i wtedy będzie kolejna prosta dla mistrzów kierownicy, żeby na czołówkę wyjeżdżać!
Gosc123 (2020.02.07)

info

35  
  4
Po co tacy i jemu podobni w ogóle prawo jazdy maja?
Hannah66 (2020.02.07)
nastepny emeryt poczul sie jak kubica!!!! zabrac prawo jazdy dozywotnio!!!
(2020.02.07)
Pewnie- obowiązkowe badania, obowiązkowa rejestracja telefonów, obowiązkowe chipowanie, rezygnacja z gotówki, kamery, drony, rozpoznawanie twarzy i stylu chodzenia, śledzenie każdego kroku za pomocą GPS- jednym słowem pełne niewolnictwo.
(2020.02.07)
Nie życz 2 co tobie niemiłe.
(2020.02.07)
trole internetowe w akcji
(2020.02.07)

info

5  
  3
myślałem że to śfagier
(2020.02.07)

info

1  
  0
Jeździ szybko i bwzpiecznie... Od SIEDEMDZIESIĘCIU lat.
(2020.02.07)
@GłębokaMyśl - do pracy sie spieszyl bo szef mu po premii pojedzie, czas to pieniadz
(2020.02.07)
Dobrze mówisz ale wiesz nam sie tu jasnowidzów narobiło teraz.
JackiJacowskie? (2020.02.07)