Wybrany wątek opinii

A moim zdaniem,auta pod wzgledem swoich osiagow zbytnio wyprzedzily osiagi ludzkiego mozgu,czlowiek wraz ze swoimi ulomnosciami nie nadaza za urzadzeniem techn.jakim jest auto.Mowiac prosto wszystkie samochody,moim zdaniem powinny osiagac max predkosc 50 km)godz,tak aby cala infrastruktura drogowa,byla do ogarniecia przez pieszego I kierowce.Garbusiarz cyklista
(2020.02.07)
Śmieszne stwierdzenie
Id (2020.02.07)
No chyba ty
Zuk (2020.02.08)
Powrót do komentarzy