Wybrany wątek opinii
Wprowadzić obowiązkowe badania dla kierowców po 60 roku życia
Do moderacji
Odpowiedz
21
20
@Jaaa123 - Myślę że ty powinieneś sobie zrobić badania. Znam wielu kierowców 60+, i są wytrawnymi kierowcami, i nie potrzebują żadnych badań. A w tym wypadku to uważam że dziadek za bardzo popuścił wodze fantazjii. I się przeliczył
Do moderacji
Odpowiedz
10
19
Sam sobie wprowadź obowiązkowe badania.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4