Wybrany wątek opinii

Wprowadzić obowiązkowe badania dla kierowców po 60 roku życia
Jaaa123 (2020.02.07)
@Jaaa123 - Myślę że ty powinieneś sobie zrobić badania. Znam wielu kierowców 60+, i są wytrawnymi kierowcami, i nie potrzebują żadnych badań. A w tym wypadku to uważam że dziadek za bardzo popuścił wodze fantazjii. I się przeliczył
(2020.02.07)
Sam sobie wprowadź obowiązkowe badania.
(2020.02.07)
Powrót do komentarzy