UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Marbino - Co za brednie wypisujecie. Jakie to ma znaczenie że ma się 60 lat Z tego co chyba wszystkim wiadomo młodzi "kierowcy "zdecydowanie częściej łamią przepisy (niestety i często giną )chcą pokazać jakimi są kozakami i się popisują na drodze.

ble

Anuluj