UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co do tego przejścia to od Tysiąclecia do Ogólnej tylko 3 przejścia nie mają świateł, naprzeciwko Gildii, i 2 na skrzyżowaniu Obrońców Pokoju z Dąbka i powinno się koło Gildii przejście zlikwidować i to za skrzyżowaniem Obrońców z Dąbka a te powinno mieć światła dla pieszych na żądanie bo tam są przystanki tramwajowe i będzie bezpiecznie
autoch