Wybrany wątek opinii
Baba babę potraktowała. Logika kobiet za kierownicą jest trudna do okiełznania
Do moderacji
Odpowiedz
31
54
Zapewne napisał to mega inteligentny facet, mający kompleks niższości. Nie jedna,, baba,, jeździ lepiej od facetów. I to jest fakt
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
Ale jak wy wielcy mężczyźni naparzacie się bo jeden drugiemu zajechał drogę to jest w porządku? Śmiechu warte....
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
A właśnie że kolega ma rację. Kobiety za kółkiem jeżdżą jak z klapkami na oczach. Zanim impuls z oczu trafi do mózgu potrafi minąć kilkanaście sekund... Na poparcie mojej tezy dodam że jeżdżę jako kierowca autobusu miejskiego w Tczewie i wylatuje takie rzeczy. I jeszcze wszedobylskie smartfony. Do ludzi na przejściu z komórką w łapie już się przyzwyczaiłem ale nie ogarnę nigdy jak można jechać i przeglądać fejsa....
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Kierowca autobusu - Ciekawe jest to jechanie facetów na kobiety za kierownicą. Przypomnę szanownym panom szos, że to mężczyźni powodują najwięcej wypadków śmiertelnych i w ogóle cechuje ich większy brak kultury oraz brawura na drodze. Kobiety są jednak mniej groźne, prędzej powodują stłuczki.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1