UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kierowca autobusu - Ciekawe jest to jechanie facetów na kobiety za kierownicą. Przypomnę szanownym panom szos, że to mężczyźni powodują najwięcej wypadków śmiertelnych i w ogóle cechuje ich większy brak kultury oraz brawura na drodze. Kobiety są jednak mniej groźne, prędzej powodują stłuczki.


Anuluj