UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No powinni, powinni najgorsi są właśnie piesi którzy kręcą się w kółko koło przejścia albo urządzają sobie pogaduszki. W takim przypadku ty musisz myśleć za niego
Xz
No powinni, powinni najgorsi są właśnie piesi którzy kręcą się w kółko koło przejścia albo urządzają sobie pogaduszki. W takim przypadku ty musisz myśleć za niego
Xz