UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No powinni, powinni najgorsi są właśnie piesi którzy kręcą się w kółko koło przejścia albo urządzają sobie pogaduszki. W takim przypadku ty musisz myśleć za niego

Xz

Anuluj