Wybrany wątek opinii

Dzisiaj jakas babcia po godzinie 15 stała na przejściu koło ratusza na czerwonym świetle dobry metr na ulicy. Nie oceniam bo nie wiem jak było ale piesi też muszą myśleć.
Xz (2020.02.06)
Ale jest dużo przypadków że stoją przy przejściu i gadają. I ty nie wiesz jak patrzy w twoją stronę czy bd przechodzić czy nie. Dojezdzasz i wchodzi nagle. Ale nie oceniam tego zdarzenia bo moim zdaniem ludzie w takim wieku powinni iść na badania kontrolne.
Kierowca międzynarodowy (2020.02.07)
Problem w tym, że na tym przejściu nie ma wcale sygnalizacji, więc nie powinno się tego tak porównywać
(2020.02.07)
Powrót do komentarzy