Wybrany wątek opinii
Dzisiaj jakas babcia po godzinie 15 stała na przejściu koło ratusza na czerwonym świetle dobry metr na ulicy. Nie oceniam bo nie wiem jak było ale piesi też muszą myśleć.
Do moderacji
Odpowiedz
64
9
Ale jest dużo przypadków że stoją przy przejściu i gadają. I ty nie wiesz jak patrzy w twoją stronę czy bd przechodzić czy nie. Dojezdzasz i wchodzi nagle. Ale nie oceniam tego zdarzenia bo moim zdaniem ludzie w takim wieku powinni iść na badania kontrolne.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Problem w tym, że na tym przejściu nie ma wcale sygnalizacji, więc nie powinno się tego tak porównywać
Do moderacji
Odpowiedz
0
0