UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Kierowca autobusu - Ciekawe jest to jechanie facetów na kobiety za kierownicą. Przypomnę szanownym panom szos, że to mężczyźni powodują najwięcej wypadków śmiertelnych i w ogóle cechuje ich większy brak kultury oraz brawura na drodze. Kobiety są jednak mniej groźne, prędzej powodują stłuczki.