87
06.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
ciekawe czy byla trzezwa albo czy brala jakies leki
(2020.02.06)

info

2  
  0
@abcdefghi - Co taki cięty język masz. .. przed kompem.
bleble (2020.02.06)
ta jasnee. poniosło cię troszeczke
Bang (2020.02.06)
Ciągle się ostatnio słyszy o potrąceniach na pasach i ofiarami są zazwyczaj starsze osoby a dlaczego .. bo te stare mohery "święte krowy" myślą, że są najważniejsze i same na ulicy... Nic nie liczy się dookoła tylko one..I pewnie ta osobniczka tak samo myślała i wlazła z kopyta na przejście nie zwracając na nic uwagi jak zresztą reszta tej moherowskiej bandy...!!! A biedny kierowca nie zdąży już nic zrobić w takiej sytuacji. To nie kierowcy trzeba było zabrać prawo jazdy a beretowi zakazac poruszania się po ulicach!!!
Koraaa (2020.02.06)
Niestety?
Mic (2020.02.06)
Tak bo jak taki pershing sie zbliża do pasów to nie widać go tak szybko idzie. A może czas na badanie wzroku.
Mic (2020.02.06)
Jestem ciekaw czy znajdzie sie komentujacy/a tutaj który/a sprawdzili jak zachowuje sie ich auto w sytuacji nagłego chamowania przy różnych warunkach na jezdni. Polecam raz wyjechać późną nocą i dowiedzieć sie jak szybko sie moje auto zatrzyma. wiekszość osób nigdy tego nie robiło i w sytuacji awaryjnej nawet pedału hamulca nie wciskaja do końca. Zróbcie to dla waszych bliakich i dla siebie. (Umiesz liczyć licz na siebie;)
Mic (2020.02.06)
Jeszcze dołożyć do tego brak jakichkolwiek odblasków. Klasyka
Po nocy (2020.02.06)
Muszę przyznać że bardzo wyrafinowany komentarz. Szanujmy się bo nigdy nie wiemy po której stronie jesteśmy. To, że jest Pan (tak domniemam po nicku) bezczelny nie znaczy, że można tak osądzać, pewnie jeszcze bez jakiejkolwiek wiedzy. Polecam pomyśleć nad sobą, bądźmy ludźmi.
Człowiek z drugiego końca , (2020.02.06)
I jedyne.. Bo męskich to nie widać za bardzo..
?!?! (2020.02.06)