Wybrany wątek opinii
Morderczyni
Do moderacji
Odpowiedz
1
11
Muszę przyznać że bardzo wyrafinowany komentarz. Szanujmy się bo nigdy nie wiemy po której stronie jesteśmy. To, że jest Pan (tak domniemam po nicku) bezczelny nie znaczy, że można tak osądzać, pewnie jeszcze bez jakiejkolwiek wiedzy. Polecam pomyśleć nad sobą, bądźmy ludźmi.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0