Wybrany wątek opinii

Morderczyni
Sąsiad z parteru (2020.02.06)
Muszę przyznać że bardzo wyrafinowany komentarz. Szanujmy się bo nigdy nie wiemy po której stronie jesteśmy. To, że jest Pan (tak domniemam po nicku) bezczelny nie znaczy, że można tak osądzać, pewnie jeszcze bez jakiejkolwiek wiedzy. Polecam pomyśleć nad sobą, bądźmy ludźmi.
Człowiek z drugiego końca , (2020.02.06)
Powrót do komentarzy