Wybrany wątek opinii
72 lata - klasyczne wtargnięcie na jezdnie. Oj nie wytłumaczy się babcia. Powinna wiedzieć że na przejście się nie wbiega
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Wszędzie światła wszędzie co 100 m... Będziemy latać samochodami, babcią się na Bombaj spieszyła
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Kolego Ona schodziła z przejścia. A nie wtargnęła
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Jeszcze dołożyć do tego brak jakichkolwiek odblasków. Klasyka
Do moderacji
Odpowiedz
3
0