Wybrany wątek opinii
Zapewne napisał to mega inteligentny facet, mający kompleks niższości. Nie jedna,, baba,, jeździ lepiej od facetów. I to jest fakt
Do moderacji
Odpowiedz
8
7
ta jasnee. poniosło cię troszeczke
Do moderacji
Odpowiedz
1
1