Wybrany wątek opinii

Zapewne napisał to mega inteligentny facet, mający kompleks niższości. Nie jedna,, baba,, jeździ lepiej od facetów. I to jest fakt
Baba (2020.02.06)
ta jasnee. poniosło cię troszeczke
Bang (2020.02.06)
Powrót do komentarzy