UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Muszę przyznać że bardzo wyrafinowany komentarz. Szanujmy się bo nigdy nie wiemy po której stronie jesteśmy. To, że jest Pan (tak domniemam po nicku) bezczelny nie znaczy, że można tak osądzać, pewnie jeszcze bez jakiejkolwiek wiedzy. Polecam pomyśleć nad sobą, bądźmy ludźmi.

Człowiek z drugiego końca ,