87
06.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie przypominam sobie, żebyśmy byli na Ty
abcdefghi (2020.02.06)
72 lata - klasyczne wtargnięcie na jezdnie. Oj nie wytłumaczy się babcia. Powinna wiedzieć że na przejście się nie wbiega
Najsztub (2020.02.06)
Wszędzie powinny być światła a samochody powinny latać a nie jeździć
Yas Fazola (2020.02.06)
Wszędzie światła wszędzie co 100 m... Będziemy latać samochodami, babcią się na Bombaj spieszyła
Yas Fazola (2020.02.06)
Nie mówcie, że kobiety źle jeżdżą! Spójrzcie na siebie jak łamiecie nagminnie przepisy na drogach np. wyprzedzając z dość duża prędkością na podwójnej ciągłej na zakrętach na drodze z Elbląga do Malborka! Nie mówiąc już o jeździe po mieście, gdzie perfidnie wpychacie się przed inne auto, które musi przez was hamować. A wracając do tematu to uważam, że niestety słabo widoczni są piesi na tym odcinku, dalsze przejście to już w ogóle masakra. Przejścia są słabo oświetlone. Powinny być światło, które by się włączało jak pieszy będzie przed przejściem tak jak zrobione jest na ul. Nowowiejskiej na wysokości szkoły nr 12.Z daleka widać, że ktoś jest na przejściu. No niestety trzeba cały czas być czujnym i dojeżdżając do przejść zdjąć nogę z gazu i zachować ostrożność. Współczuję obu kobietom.
-Ja Keith- (2020.02.06)
Zapewne napisał to mega inteligentny facet, mający kompleks niższości. Nie jedna,, baba,, jeździ lepiej od facetów. I to jest fakt
Baba (2020.02.06)
Policjant też człowiek, byle by kiepa na glebę nie rzucał.
(2020.02.06)
O co chodzi? Jeżeli była trzeźwa kierująca to dlaczego zatrzymali prawo jazdy?
blod123 (2020.02.06)
Kolego Ona schodziła z przejścia. A nie wtargnęła
Colin (2020.02.06)
Skasować przejście i będą uważać jak przechodzą jezdnia dla aut chodnik dla pieszych
Emeryt22 (2020.02.06)

info

7  
  4