A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy to znowu jest komisarz Zaba ? Czy on wspiera ruch LGBT? Bo juz sama niewiem
już w lipcu 6 kobiet dziennie będzie potrąconych na pasach korki będą mega smog będzie straszny a tylko dlatego że będą zmienione przepisy tak to jest jak przepisy ustala człowieczek niskiego wzrostu nie posiadający prawa jazdy
Zmiana przepisów jakaś teraz jak są takie wypadki to zabierają i do sądu czy poszkodowany ma obrażenia czy nie
Piesi nie ryzykujcie zawsze przegracie z pojazdem. Zastanówcie się czy warto.
tunel dla pieszych
Ja na tym przejściu przechodziłam po godzinie 16.00 to jechało dużo aut na jednym pasie auto się zatrzymało A na drugim dwóch idiotow pojechalo A że ja uczulona na to stałam i klnelam na nich aż samochód 3 sie w końcu zatrzymał i o to tak sobie przeszłam po prostu na niektórych to brakuje slow
Ale jak wy wielcy mężczyźni naparzacie się bo jeden drugiemu zajechał drogę to jest w porządku? Śmiechu warte....
Mamuśki widzą tylko 500+ i życie z zasiłków. Nie wymagają od nich myślenia one są od rodzenia od to ich myślenie
Na każdy przejściu powinna być kamera było by widać jak piesi przyspieszają krok żeby zdarzyć pod koła wejść bo ma pierwszeństwo to nawet głowy nie obróci kaptura nie odsłoni piesi mają to co chcą przyspieszają żeby przed auto wejść po co?
Za małe kary a zabrać prawo jazdy na rok i 1000zł i pokryćie kosztòw leczeńia