UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem ciekaw czy znajdzie sie komentujacy/a tutaj który/a sprawdzili jak zachowuje sie ich auto w sytuacji nagłego chamowania przy różnych warunkach na jezdni. Polecam raz wyjechać późną nocą i dowiedzieć sie jak szybko sie moje auto zatrzyma. wiekszość osób nigdy tego nie robiło i w sytuacji awaryjnej nawet pedału hamulca nie wciskaja do końca. Zróbcie to dla waszych bliakich i dla siebie. (Umiesz liczyć licz na siebie;)

Mic

Anuluj