UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem ciekaw czy znajdzie sie komentujacy/a tutaj który/a sprawdzili jak zachowuje sie ich auto w sytuacji nagłego chamowania przy różnych warunkach na jezdni. Polecam raz wyjechać późną nocą i dowiedzieć sie jak szybko sie moje auto zatrzyma. wiekszość osób nigdy tego nie robiło i w sytuacji awaryjnej nawet pedału hamulca nie wciskaja do końca. Zróbcie to dla waszych bliakich i dla siebie. (Umiesz liczyć licz na siebie;)
Mic