87
06.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak jest rynek to masakra dobrze ze piesi maja swiatla bo auta by nie przejechaly a my dzieci musimy odwiezc do szkoly i jechac do pracy . Dajcie nam jechac. Plissss
(2020.02.06)

info

8  
  7
Gwiezdna dla kierowcow to masakra tlumy emerytow wbiegaja pod auta nie dadza przejechac.to smutne. Moze to wnuk sasiada siedzi w aucie.pomyslcie.prosimy.
(2020.02.06)

info

9  
  6
Dziękuję wszystkim inspektorom ruchu drogowego, którzy zdążyli przed moim wpisem dać radę jak jeździć i przechodzić przez ulicę. Teraz wszyscy mogą czuć się bezpiecznie na drodze jak i na przejściu dla pieszych. Jeszcze raz dziękuję.
(2020.02.06)

info

4  
  1
fotka nr 4 policjant pali papierosa
........ (2020.02.06)
zasada ograniczonego zaufania nawet jak ciebie jeden puszcza na przejsciu spójrz na drugi pas spójrz w ogóle 3 razy wariatów nie brakuje i telefony w kiszeń a rowerzyści siad z roweru i przeprowadzać przez jezdnie i bedzie ok
roz (2020.02.06)
Dla bezmózgów tak
abcdefghi (2020.02.06)
to że ty widzisz głoba nie znaczy że on widzi taką głąbice
& (2020.02.06)
Morderczyni
Sąsiad z parteru (2020.02.06)
Tak wszędzie sygnalizacja ludzie powinni zacząć myśleć wchodząc na przejście .to że mogą tam przejść nie znaczy że nie trzeba się rozejrzeć przed wejściem sam jeżdżę i widzę jak wchodzą bezmyślnie a za kierownicą nie wiadomo kto jedzie czy starsza osoba która nie zauważy czy młody kierowca za szybko jedzie czy pijany.Jemu prawko zabiorą czy pójdzie siedzieć A osoba potracona jej zdrowia czy życia nie nie zwroci.
Kierowca... (2020.02.06)
Przechodzę dość często w tym miejscu, a ostatnio to taka sytuacja: jechała babka małym pudełkiem tak uburdana w kożuch jakby było -30, cyc prawie że na kierownicy, miała ok 60 lat, ale gdzie tam, żeby zwolnić, jeden puszcza,a ta mknie jak po autostradzie, strzeż się kobieto mam twoje nr rejestracyjne. Cięta jestem bo akurat z córką szłam, więc nie popuszczę
ghihy (2020.02.06)

info

8  
  4