UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziękuję wszystkim inspektorom ruchu drogowego, którzy zdążyli przed moim wpisem dać radę jak jeździć i przechodzić przez ulicę. Teraz wszyscy mogą czuć się bezpiecznie na drodze jak i na przejściu dla pieszych. Jeszcze raz dziękuję.