UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak wszędzie sygnalizacja ludzie powinni zacząć myśleć wchodząc na przejście .to że mogą tam przejść nie znaczy że nie trzeba się rozejrzeć przed wejściem sam jeżdżę i widzę jak wchodzą bezmyślnie a za kierownicą nie wiadomo kto jedzie czy starsza osoba która nie zauważy czy młody kierowca za szybko jedzie czy pijany.Jemu prawko zabiorą czy pójdzie siedzieć A osoba potracona jej zdrowia czy życia nie nie zwroci.
Kierowca...