A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tu nie powinno byc przejścia to albo te koło gildii zlikwidować
@J23333 - I jeszcze pole minowe, wilcze doły i dookoła drut kolczasty.
Ubierajcie odblaski a mamusie z wozeczkami nie patrza tylko wskakuja pod kola.
Piesi niech mysla tez a nie przy uchu telefony a kobiety nawet nie rozgladaja sie a odblaski tez mogliby zalozyc.
statystyka ostatnich lat wypadków opisanych na portelu tylko 30 % kierowców w mieście to kobiety aż 80% wypadków spowodowanych przez kobiety fakt czy mit
Ul sopocka z tysiaclecia:kobieta wtargnela na przejscie telefon przy uchu nie spojrzala nawet.co za ignorancja.
Normalnie myslec jak wchodzicie na ulice .
To fakt kobiety za kierownica to dramat. Ale piesze tez dramat.
Najgorzej to gwiezdna jak po mszy wskakuja pod kola.starsze osoby a nie mysla.sznur emerytow wskakujacych pod auta ludzie my moze jedziemy do pracy pozwolcie nam jechac to totalni glupcy nawet nie patrza czy cos jedzie.po prostu im sie nalezy.czy to madre?chyba nie. Troche empatii ludzie.niech 100 osob przejdzie ale caly kosciol puszczac to przesada.
statystyka ostatnich lat wypadków opisanych na portelu tylko 30 % kierowców w mieście to kobiety aż 70% wszystkich wypadków spowodowanych przez kobiety fakt czy mit