UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękuję wszystkim inspektorom ruchu drogowego, którzy zdążyli przed moim wpisem dać radę jak jeździć i przechodzić przez ulicę. Teraz wszyscy mogą czuć się bezpiecznie na drodze jak i na przejściu dla pieszych. Jeszcze raz dziękuję.


Anuluj