UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękuję wszystkim inspektorom ruchu drogowego, którzy zdążyli przed moim wpisem dać radę jak jeździć i przechodzić przez ulicę. Teraz wszyscy mogą czuć się bezpiecznie na drodze jak i na przejściu dla pieszych. Jeszcze raz dziękuję.