Wybrany wątek opinii

Tu powinnam być sygnalizacja świetlna !!!
Niebezpiecznie (2020.02.06)
Tak wszędzie sygnalizacja ludzie powinni zacząć myśleć wchodząc na przejście .to że mogą tam przejść nie znaczy że nie trzeba się rozejrzeć przed wejściem sam jeżdżę i widzę jak wchodzą bezmyślnie a za kierownicą nie wiadomo kto jedzie czy starsza osoba która nie zauważy czy młody kierowca za szybko jedzie czy pijany.Jemu prawko zabiorą czy pójdzie siedzieć A osoba potracona jej zdrowia czy życia nie nie zwroci.
Kierowca... (2020.02.06)
Wszędzie powinny być światła a samochody powinny latać a nie jeździć
Yas Fazola (2020.02.06)
Powrót do komentarzy