Wybrany wątek opinii
Tu powinnam być sygnalizacja świetlna !!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
25
Tak wszędzie sygnalizacja ludzie powinni zacząć myśleć wchodząc na przejście .to że mogą tam przejść nie znaczy że nie trzeba się rozejrzeć przed wejściem sam jeżdżę i widzę jak wchodzą bezmyślnie a za kierownicą nie wiadomo kto jedzie czy starsza osoba która nie zauważy czy młody kierowca za szybko jedzie czy pijany.Jemu prawko zabiorą czy pójdzie siedzieć A osoba potracona jej zdrowia czy życia nie nie zwroci.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Wszędzie powinny być światła a samochody powinny latać a nie jeździć
Do moderacji
Odpowiedz
7
0