UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gwiezdna dla kierowcow to masakra tlumy emerytow wbiegaja pod auta nie dadza przejechac.to smutne. Moze to wnuk sasiada siedzi w aucie.pomyslcie.prosimy.


Anuluj