UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gwiezdna dla kierowcow to masakra tlumy emerytow wbiegaja pod auta nie dadza przejechac.to smutne. Moze to wnuk sasiada siedzi w aucie.pomyslcie.prosimy.
Gwiezdna dla kierowcow to masakra tlumy emerytow wbiegaja pod auta nie dadza przejechac.to smutne. Moze to wnuk sasiada siedzi w aucie.pomyslcie.prosimy.