A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rozumiem że można wjeżdżać w zaparkowane auto i nikt mi nic nie zrobi bo stoi w niedozwolonym miejscu? A to ciekawe. Czyli to taki szeryf co będzie teraz wymierzać tym przestępcą parkujacym na poboczu sprawiedliwość? A co tam nie wolno ci tu stać to Ci skasuje samochód ! Aż dziwne że ten delikwent nikogo nie zabił! Matka z dzieckiem poboczem też mogła iść. Trochę więcej wyobraźni. I noga z gazu bo po aucie jednym i drugim widać że prędkość była nie mała.
Odziwo dostali. Przetraszeni ale byli :)
Widać, że, nic nie rozumiesz. Tam są wąskie drogi w okolicy zwłaszcza koło Stankowa w tej gminie. Jeśli tam nie wolno stać to po coś tak zostało wprowadzone to, bo np jest miejsce niebezpieczne, albo zakręt czy za wąska jezdnia. Policja widać jakieś powody miała, żeby taką decyzję podjąć. Jasno jest napisane, że ten samochód stanął w niedozwolonym miejscu zaraz obok innego busa czyli i z 1 i z 2 strony jezdni stał samochód mocno zwężając jezdnię czyli pewnie ten co w niego walnął to nie miał możliwości wyminąć tego pojazdu. Czytaj co jest napisane. Człowiek też ma obowiązek poruszania się odpowiednią stroną drogi. Nie można sobie łazić, albo stać na środku szoszy, tylko w ściśle określony sposób. Już był niedawno taki przypadek koło Pasłęka, że 1 człowiek przebiegał sobie przez drogę S7, żeby skrócić sobie drogę do domu i zginął. Ja też sobie chodze poboczem i jak w nocy nadjeżdża samochód to sobie schodzę między drzewa i wtedy mi nic nie grozi. Prosta sprawa.
Widać jakieś klamstwa opowiadasz. Tam jest kultura na wsi i porządek. Jakby było inaczej to policja by zareagowała.
No bo Rudy to jest rudy .Koledy spiewa w Sopocie po niemiecku,dziadek w SS,wymawia "r" po niemiecku rrrr,zawarl slub koscielny przed wyborami DLA picu,obcial zasilki pogrzebowe,wydluzyl lata przejscia na emeryture,mowi ze polskosc to nienormalnosc,zabral ludziom OFE,mowil,ze piniedze sa zakopane w Zakopanem tylko nie wie gdzie,Starych ludzi wyzywal od moherow,a w ogole to Kaszub I za to wszystko mam ochote pocalowac go w msciwe usteczka.Garbusiarz cyklista
Nie wpuszczać tej chołoty do Miasta!!!!!,miałem nistety z nimi doczynienia w pracy,szczerze nie polecam dla normalnych ludzi,ale oni opanowali wszystkie zakłady w Naszym Mieście.....Porażka
Dlaczego Portel nie usuwa takich komentarzy pełnych mowy nienawiści i pogardy? Gdyby ktoś napisał podobnu komentarz o muzułmanach, murzynach, albo Żydach, to pewnie jeszcze by miał na karku rozprawę w sądzie. Ale Słowian ze Wschodu wolno obrażać, co nie? I to pomimo faktu, że Polacy, Ukraińcy, Białorusini i zachodni Rosjanie mają te same geny, co oznacza, że Polacy od tej "dziczy ze wschodu" niczym się nie różnią.
Największa potologia w tych wsiach, to są ludzieu, którzy przyjechali tu z tej światłej metropolii Elbląga.
Widzisz, do tej pory policja nie była nam wcale potrzebna, ale poprzyjeżdżało dziadostwo z Elbląga i myślą, że są wyjęci spod prawa i wszystko im wolno.
Antagonizmy miedzy Polakami a Ukraincami sa od czsow Chmielnickiego,a dokladniej od czasow Koniecpolskiego I chyba trzeba czasu aby sie zatarly.Garbusiarz cyklista