UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Największa potologia w tych wsiach, to są ludzieu, którzy przyjechali tu z tej światłej metropolii Elbląga.
Największa potologia w tych wsiach, to są ludzieu, którzy przyjechali tu z tej światłej metropolii Elbląga.