UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wpuszczać tej chołoty do Miasta!!!!!,miałem nistety z nimi doczynienia w pracy,szczerze nie polecam dla normalnych ludzi,ale oni opanowali wszystkie zakłady w Naszym Mieście.....Porażka


Anuluj