UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie wpuszczać tej chołoty do Miasta!!!!!,miałem nistety z nimi doczynienia w pracy,szczerze nie polecam dla normalnych ludzi,ale oni opanowali wszystkie zakłady w Naszym Mieście.....Porażka
Nie wpuszczać tej chołoty do Miasta!!!!!,miałem nistety z nimi doczynienia w pracy,szczerze nie polecam dla normalnych ludzi,ale oni opanowali wszystkie zakłady w Naszym Mieście.....Porażka