58
04.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nic dziwnego drogi tam sa okropne same dziury
autoch (2020.02.05)

info

1  
  0
W zwierznie nie ma prezydenta
Art :) (2020.02.05)
@Art :) - Był, z tego co wiem to nazywał się Starzyński. Imienia nie pamiętam?. ,
No i jest. Ale nie znam nr. kwatery. Trzeba by księdza zapytać
Oczywiście, że można wjeżdżać w takie samochody, choć szkoda własnego. Po coś te zakazy są. Jakbys się tak przejrzał miejscem, w których są zakazy, to może być zrozumiał ich ideę. Ale po co? Lepiej jest wieszać psy na kogoś, kto się porusza po drodze, pomimo braku takiego zakazu. Osobiście, tym, którzy parkują w miejscach niedozwolonych (np. Do 10m od skrzyżowania) wlepiałbym najwyższe mandaty,a prywatnie przebijał opony (choć to już przestępstwo)... Może to by ich nauczyło, że po coś są przepisy.
Ano-erwr (2020.02.05)
@pitupitu - to pisał jakis tuman bez szkoły lub po CKU portel teraz zatrudnia redaktorów na pośredniaku
Byli
Znajdz dobra prace sad sluzby mundurowe bez pochodzenia. Niestety taki jest ElblÄ…g. Zostawiam go bez zalu. Wyprowadzam sie i jestem zadowolony.
Gosc (2020.02.06)