Uderzył w auto stojące na poboczu

58
04.02.2020
Uderzył w auto stojące na poboczu
(fot. Michał Skroboszewski)
Do groźnie wyglÄ…dajÄ…cego zdarzenia drogowego doszÅ‚o dzisiaj okoÅ‚o godz. 19 w Zwierznie, gmina Markusy. Kierowca toyoty uderzyÅ‚ w stojÄ…cego na poboczu opla, potrÄ…cajÄ…c także znajdujÄ…cego siÄ™ przy aucie mężczyznÄ™. Na szczęście nikomu nic siÄ™ nie staÅ‚o. Ruch w tym miejscu odbywa siÄ™ utrudnieniami. Zobacz zdjÄ™cia.

Jak wynika ze wstÄ™pnych ustaleÅ„ pracujÄ…cych na miejscu policjantów, w Zwierznie, w miejscu gdzie prowadzone byÅ‚y prace ziemne, na poboczu od rana staÅ‚ zaparkowany bus. Po drugiej stronie drogi, tuż obok busa, w miejscu niedozwolonym zatrzymaÅ‚ siÄ™ kierowca opla, tym samym mocno zwężajÄ…c drogÄ™, ponadto mężczyzna wyłączyÅ‚ w aucie Å›wiatÅ‚a.Samochód jadÄ…cy w kierunku Gronowa ElblÄ…skiego wyminÄ…Å‚ stojÄ…ce przy drodze pojazdy, oÅ›lepiajÄ…c Å›wiatÅ‚ami jadÄ…cego z naprzeciwka mężczyznÄ™ kierujÄ…cego toyotÄ…, który uderzyÅ‚ w opla stojÄ…cego na jego pasie. Obok zaparkowanego opla staÅ‚ mężczyzna, który zostaÅ‚ uderzony przez auto.
   Uczestnicy zdarzenia zostali przebadani przez ratowników pogotowia, na szczęście nikomu nic siÄ™ nie staÅ‚o.

Policjanci zakwalifikowali to zdarzenie jako kolizja. W ich ocenie to kierowca opla najbardziej przyczynił się do zaistniałej sytuacji i ukarzą go mandatem karnym.
   Przez okoÅ‚o godzinÄ™ ruch na drodze miÄ™dzy Zwierznem a Gronowem ElblÄ…skim byÅ‚ caÅ‚kowicie wstrzymany.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Hhhuuurrraaaa!!!
(2020.02.04)

info

4  
  18
Dziki zachód
(2020.02.04)

info

13  
  3
Pogromcy ognia byli ?
Tam powinna być droga dwupasmowa z parkingami i mc Donaldem Zwolnić prezydenta
Z i e l a r z (2020.02.04)
Pogromcy ognia byli ?
Markusy, Zwierzno, Gronowo Elbląskie, Wikrowo, Wikrowo, to wylęgarnie dziczy drogowej. Ale wystarczy popatrzeć kim byly zasiedlane te tereny po wojnie...sama dzicz ze wschodu, czy to Ukrainy, czy Białorusi. Oni mają we krwi wschodnie zwyczaje i mentalność. Tam potrzeba prawa i policji, bo takich ludzi trzeba na krótkiej smyczy trzymać.
Filozofff (2020.02.04)
Ale urwał ciekawe gdzie było rodzice powinni odłączyć Neostradę
QbeeQ (2020.02.04)

info

7  
  4
Filozof ty chyba chcesz żeby twoja matka miała syna bez zębów
Tayson (2020.02.04)
To wina Płaszczaka.
(2020.02.04)

info

3  
  6
@tyson nie zrób kupy z zbroje bialorucerzu haha
Filozofff (2020.02.04)