UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Rozumiem że można wjeżdżać w zaparkowane auto i nikt mi nic nie zrobi bo stoi w niedozwolonym miejscu? A to ciekawe. Czyli to taki szeryf co będzie teraz wymierzać tym przestępcą parkujacym na poboczu sprawiedliwość? A co tam nie wolno ci tu stać to Ci skasuje samochód ! Aż dziwne że ten delikwent nikogo nie zabił! Matka z dzieckiem poboczem też mogła iść. Trochę więcej wyobraźni. I noga z gazu bo po aucie jednym i drugim widać że prędkość była nie mała.

Żenada brak słów