Wybrany wątek opinii

Markusy, Zwierzno, Gronowo Elbląskie, Wikrowo, Wikrowo, to wylęgarnie dziczy drogowej. Ale wystarczy popatrzeć kim byly zasiedlane te tereny po wojnie...sama dzicz ze wschodu, czy to Ukrainy, czy Białorusi. Oni mają we krwi wschodnie zwyczaje i mentalność. Tam potrzeba prawa i policji, bo takich ludzi trzeba na krótkiej smyczy trzymać.
Filozofff (2020.02.04)
Filozof ty chyba chcesz żeby twoja matka miała syna bez zębów
Tayson (2020.02.04)
Komentarz ma na celu nie obrażanie, lecz wykrycie metoda "uderz w stół, a nożyce się odezwa", ilu z Was czuję przynależność do mniejszości narodowych, którymi były zasiedlabo podelblaskie tereny
Filozof (2020.02.04)
@Filozof - A sam Elblag to niby NIE?
(2020.02.04)
Mój Panie. Trochę człowieku zgłąb historii, a później wysnuwaj teorie.
(2020.02.04)
Czekam na najbardziej kretyński zapis, że to wina Tuska. No! Który z idiotów się odważy?
(2020.02.04)
Pisała elbląska elyta, no nie mogę hahaha
(2020.02.04)
Tam jest za wąska droga zwłaszcza w Stankowie dziurawa na maxa duże pojazdy mają problem się wyminąć
(2020.02.04)
Prawda brawo
(2020.02.04)
Sam jestes dzicza
(2020.02.04)
@Filozofff - Ty filozof, twoja teoria powala, nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. .żal mi cie malutki człowieczku. .. zdrowia życzę, o na rozum za późno. ..
Lidiphtiph (2020.02.05)
Bardzo dobrze napisane potomków banderowców trzeba w ryzach trzymać poza tym wiesniaki i pegerusy z tamtego rejonu jeżdżą jak chcą, jakby byli sami na drodze bez kierunkow, wymuszają albo 140 km/h przez wioskę . Je...ać karać nie wyróżniać
Janusz Nosacz (2020.02.05)
@Janusz Nosacz - Jest dokładnie tak jak piszesz - "(. .. )wieśniaki i pegerusy z tamtego rejonu jeżdżą jak chcą, jakby byli sami na drodze bez kierunków, wymuszają albo 140 km/h przez wioskę. Je. .. ać karać nie wyróżniać (. .. ). "
(2020.02.05)
Dlaczego Portel nie usuwa takich komentarzy pełnych mowy nienawiści i pogardy? Gdyby ktoś napisał podobnu komentarz o muzułmanach, murzynach, albo Żydach, to pewnie jeszcze by miał na karku rozprawę w sądzie. Ale Słowian ze Wschodu wolno obrażać, co nie? I to pomimo faktu, że Polacy, Ukraińcy, Białorusini i zachodni Rosjanie mają te same geny, co oznacza, że Polacy od tej "dziczy ze wschodu" niczym się nie różnią.
(2020.02.05)
Największa potologia w tych wsiach, to są ludzieu, którzy przyjechali tu z tej światłej metropolii Elbląga.
(2020.02.05)
Powrót do komentarzy