Wybrany wątek opinii
Markusy, Zwierzno, Gronowo Elbląskie, Wikrowo, Wikrowo, to wylęgarnie dziczy drogowej.
Ale wystarczy popatrzeć kim byly zasiedlane te tereny po wojnie...sama dzicz ze wschodu, czy to Ukrainy, czy Białorusi. Oni mają we krwi wschodnie zwyczaje i mentalność.
Tam potrzeba prawa i policji, bo takich ludzi trzeba na krótkiej smyczy trzymać.
Do moderacji
Odpowiedz
23
35
Filozof ty chyba chcesz żeby twoja matka miała syna bez zębów
Do moderacji
Odpowiedz
7
10
Komentarz ma na celu nie obrażanie, lecz wykrycie metoda "uderz w stół, a nożyce się odezwa", ilu z Was czuję przynależność do mniejszości narodowych, którymi były zasiedlabo podelblaskie tereny
Do moderacji
Odpowiedz
9
12
@Filozof - A sam Elblag to niby NIE?
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Mój Panie. Trochę człowieku zgłąb historii, a później wysnuwaj teorie.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Czekam na najbardziej kretyński zapis, że to wina Tuska. No! Który z idiotów się odważy?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Pisała elbląska elyta, no nie mogę hahaha
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Tam jest za wąska droga zwłaszcza w Stankowie dziurawa na maxa duże pojazdy mają problem się wyminąć
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Prawda brawo
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Sam jestes dzicza
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Filozofff - Ty filozof, twoja teoria powala, nie wiem, czy śmiać się, czy płakać. .żal mi cie malutki człowieczku. .. zdrowia życzę, o na rozum za późno. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Bardzo dobrze napisane potomków banderowców trzeba w ryzach trzymać poza tym wiesniaki i pegerusy z tamtego rejonu jeżdżą jak chcą, jakby byli sami na drodze bez kierunkow, wymuszają albo 140 km/h przez wioskę . Je...ać karać nie wyróżniać
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
@Janusz Nosacz - Jest dokładnie tak jak piszesz - "(. .. )wieśniaki i pegerusy z tamtego rejonu jeżdżą jak chcą, jakby byli sami na drodze bez kierunków, wymuszają albo 140 km/h przez wioskę. Je. .. ać karać nie wyróżniać (. .. ). "
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Dlaczego Portel nie usuwa takich komentarzy pełnych mowy nienawiści i pogardy? Gdyby ktoś napisał podobnu komentarz o muzułmanach, murzynach, albo Żydach, to pewnie jeszcze by miał na karku rozprawę w sądzie. Ale Słowian ze Wschodu wolno obrażać, co nie? I to pomimo faktu, że Polacy, Ukraińcy, Białorusini i zachodni Rosjanie mają te same geny, co oznacza, że Polacy od tej "dziczy ze wschodu" niczym się nie różnią.
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Największa potologia w tych wsiach, to są ludzieu, którzy przyjechali tu z tej światłej metropolii Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1